Jógový retreat poprvé on-line!

Kurz jógy pod vedením zkušené lektorky 

ZDARMA

 • Chcete se s přicházejícím jarem dostat do formy?
 • Konečně se cítit dobře ve svém těle?
 • Přejete si každý den udělat něco pro své zdraví?
 • Chci Vás podpořit a pomoci Vám vytvořit nový návyk.
 • Po dobu retreatu Vám každý den připomenu, že je čas na cvičení.

Co vstupem do kurzu získáte?

 • 5 lekcí jógy (zaměřené na rozhýbání chodidel, pánve, hrudníku a páteře)
 • 2 bonusová videa
 • Motivaci a podporu ke cvičení
 • Ucelený komplexní systém lekcí
 • Exkluzivní videa - přístupná pouze pro členy
 • Pochopení širších pohybových souvislostí
 • Zlepšení pohyblivosti
 • Úleva od bolesti

Kdo Vás retreatem bude provázet?

Zkušená lektorka jógy s 10 letou praxí.

 • 18 + jógových pobytů v zahraničí
 • 2400 +  lekcí se studenty ve studiu
 • 30 + jógových víkendů
 • 20 + jógových workshopů

>>> Recenze klientů si můžete přečíst zde <<<

>>> Více o Lucii <<<

Vedu lekce pro skupiny i individuálně.

Tím se učím, co moji studenti a klienti potřebují.

To nejlepší z toho jsem teď převedla do on-line podoby.

Mini retreat je zcela zdarma, jako pomoc přetíženým ženám i mužům 🙂

Chcete být součástí naší komunity?

Po dobu pěti dní dostávat podporu ke cvičení?

Tak právě pro Vás otevírám tento mini jógový on-line retreat.

Kurzem již prošlo:

0
studentů
Přidejte se ke spokojeným klientům
 • ANO
  Chci kurz jógy zdarma.
 • ANO
  Vím, že lekce jsou on-line a najdu ve členské sekci po přihlášení a zároveň dostanu informace do e-mailu.

Reference klientů na jógové pobyty

Každý jógový víkend s Luckou je jako pohlazení na duši i na těle. Je pro mě léčivé poslouchat Lucky uklidňující hlas a cítit se opečovaná. Lekce jsou velice profesionálně vedené, ale nad tím vším oceňuji celkovou atmosféru jejích pobytů. Na pobyty jezdím pravidelně a moje rodina to podporuje, protože se vždy vracím velmi “vyklidněná”.
Lucie K.
Vždy jsem měla ráda Lucky lekce, kde jsem zapomněla na veškeré starosti a mé tělo se po lekci cítilo jako znovuzrozené. Bohužel Lucka už v Praze necvičí a já od té doby nenašla nikoho kdo by mi tak vyhovoval. O to více se těším na její pravidelné pobyty a často cvičím podle jejího skvělého kurzu Vědomé jógy.
Barbora Z.
Paní Lucie je opravdový profesionál je z ní cítit zapálení pro jógu a za roky co s ní cvičím obdivuji její neustálé vzdělávání se a pestrost lekcí. Oceňuji její laskavý přístup a upřímný zájem o každého klienta. Už se těším na letní pobyt v Koutech.
Marcela
Reference na týden s jógou na Rhodosu - říjen 2022 - příjemná destinace, hotel hned u pláže, moje první akce pod vedením Lucky, ale rozhodně ne poslední. Lucka je moc milý člověk a zkušená lektorka, cvičení s výhledem na moře, fajn kolektiv žen, doporučuji všem, co se chtějí na podzim ještě trochu nahřát na sluníčku, zaplavat si v moři a k tomu si ještě i příjemně zacvičit.
Lenka Bláhová
Víkendové pobytu s Luckou jsou vždy velmi relaxační s příjemnou společností, skvělou stravou a vždy se cvičí na nádherných místech. Vřele doporučuji všem, kteří si potřebují vyčistit hlavu nebo odpočinout od každodenních starostí. Jezdím už dlouho a vždy se těším na další pobyt 😊
Kristina Janatová
Ze cvičení ve skupinách jsem měla vždy strach. Bála jsem se, že nebudu dostatečně silná či pružná. Lucie mě nejen naučila se toho nebát, ale být na sebe a svoje tělo hodná. Respektovat svoje hranice a poděkovat si za každý čas, který si věnuji. Lucie tvoří skvělou atmosféru. Před každou lekcí jsem strach vyměnila za radost a těšení se. Děkuju moc!
Amálie
Pobyt v Koutech: Líbila se mi jemnost a laskavost, která byla přítomná na každé lekci. Chci Tě ocenit jako lektorku, ale i jako člověka, který je neskutečně hodný a přijímající. Děkuji za všechny lekce, které mě doprovází i v životě mimo podložku.
Blanka
Na jógové víkendy jezdím s Luckou už několik let a dál ráda jezdit budu. Jógujeme od pátku večer do neděle dopoledne, několik hodin, a člověk si myslí že v pondělí nebude moct ani chodit, ale naopak, cítí se bezvadně, uvolněně, a dal by si hnedka další lekci. To samé jsem měla teď po jógovém celodenním workshopu v dubnu. Od 9 do 17 jógová praxe, s přestávkami pro potřeby a oběd, měla sem na konci pocit, že se druhý den nehnu, že bude všechno na mém těle namožené, po tom celodenním výkonu, ale naopak, nebolelo skoro nic a tělo a hlava byly ve stavu uvolnění a pohody. Takže jestli se chcete protáhnout, uvolnit, poznat co Vaše tělo chce a potřebuje, je na to Lucka ta pravá, protože ona přesně to pro svoje a naše těla dělá. A hlava už se s tím jen veze.
Simona Pecharová
Pobyt v Koutech: Vynikající odpočinek pro tělo i duši, krásné prostředí v lese, kvalitní jídlo a v neposlední řadě vědomá jóga 2x denně pod vedením Lucky. Jsem již po druhé a opět jsem spokojen a nadšen. Toto prostředí a Lucka přitahují fajn lidi 🙂
Stanislav Vůjtěch
Pokud by se nás někdo ptal, zda týdenní pobyt s jógou doporučíme, říkáme: ANO! Každý si najde to svoje: Protahování těla, cvičení, krásná příroda, možnosti výletů do okolí a hlavně: moc milá a příjemná cvičitelka!
Jana a Táňa
Milá Lucko, děkujeme za týden plný pohybu a harmonie. Cvičení bylo opět šité na míru. Odjíždíme odpočaté a plné energie a plánů na další dny. Moc se těšíme na další pobyt.
Diana a Anita