Veškeré lekce a kurzy tvořím pro Vás!

Proto mi velmi záleží na Vaší spokojenosti. Velmi si vážím Vašich milých slov, těší mě pozitivní změny, které Vám jóga se mnou přinesla do Vašich životů.

SLOVY  MÝCH STUDENTŮ...

Reference klientů na jógové pobyty

Každý jógový víkend s Luckou je jako pohlazení na duši i na těle. Je pro mě léčivé poslouchat Lucky uklidňující hlas a cítit se opečovaná. Lekce jsou velice profesionálně vedené, ale nad tím vším oceňuji celkovou atmosféru jejích pobytů. Na pobyty jezdím pravidelně a moje rodina to podporuje, protože se vždy vracím velmi “vyklidněná”.
Lucie K.
Vždy jsem měla ráda Lucky lekce, kde jsem zapomněla na veškeré starosti a mé tělo se po lekci cítilo jako znovuzrozené. Bohužel Lucka už v Praze necvičí a já od té doby nenašla nikoho kdo by mi tak vyhovoval. O to více se těším na její pravidelné pobyty a často cvičím podle jejího skvělého kurzu Vědomé jógy.
Barbora Z.
Paní Lucie je opravdový profesionál je z ní cítit zapálení pro jógu a za roky co s ní cvičím obdivuji její neustálé vzdělávání se a pestrost lekcí. Oceňuji její laskavý přístup a upřímný zájem o každého klienta. Už se těším na letní pobyt v Koutech.
Marcela
Reference na týden s jógou na Rhodosu - říjen 2022 - příjemná destinace, hotel hned u pláže, moje první akce pod vedením Lucky, ale rozhodně ne poslední. Lucka je moc milý člověk a zkušená lektorka, cvičení s výhledem na moře, fajn kolektiv žen, doporučuji všem, co se chtějí na podzim ještě trochu nahřát na sluníčku, zaplavat si v moři a k tomu si ještě i příjemně zacvičit.
Lenka Bláhová
Víkendové pobytu s Luckou jsou vždy velmi relaxační s příjemnou společností, skvělou stravou a vždy se cvičí na nádherných místech. Vřele doporučuji všem, kteří si potřebují vyčistit hlavu nebo odpočinout od každodenních starostí. Jezdím už dlouho a vždy se těším na další pobyt 😊
Kristina Janatová
Ze cvičení ve skupinách jsem měla vždy strach. Bála jsem se, že nebudu dostatečně silná či pružná. Lucie mě nejen naučila se toho nebát, ale být na sebe a svoje tělo hodná. Respektovat svoje hranice a poděkovat si za každý čas, který si věnuji. Lucie tvoří skvělou atmosféru. Před každou lekcí jsem strach vyměnila za radost a těšení se. Děkuju moc!
Amálie
Pobyt v Koutech: Líbila se mi jemnost a laskavost, která byla přítomná na každé lekci. Chci Tě ocenit jako lektorku, ale i jako člověka, který je neskutečně hodný a přijímající. Děkuji za všechny lekce, které mě doprovází i v životě mimo podložku.
Blanka
Na jógové víkendy jezdím s Luckou už několik let a dál ráda jezdit budu. Jógujeme od pátku večer do neděle dopoledne, několik hodin, a člověk si myslí že v pondělí nebude moct ani chodit, ale naopak, cítí se bezvadně, uvolněně, a dal by si hnedka další lekci. To samé jsem měla teď po jógovém celodenním workshopu v dubnu. Od 9 do 17 jógová praxe, s přestávkami pro potřeby a oběd, měla sem na konci pocit, že se druhý den nehnu, že bude všechno na mém těle namožené, po tom celodenním výkonu, ale naopak, nebolelo skoro nic a tělo a hlava byly ve stavu uvolnění a pohody. Takže jestli se chcete protáhnout, uvolnit, poznat co Vaše tělo chce a potřebuje, je na to Lucka ta pravá, protože ona přesně to pro svoje a naše těla dělá. A hlava už se s tím jen veze.
Simona Pecharová
Pobyt v Koutech: Vynikající odpočinek pro tělo i duši, krásné prostředí v lese, kvalitní jídlo a v neposlední řadě vědomá jóga 2x denně pod vedením Lucky. Jsem již po druhé a opět jsem spokojen a nadšen. Toto prostředí a Lucka přitahují fajn lidi 🙂
Stanislav Vůjtěch
Pokud by se nás někdo ptal, zda týdenní pobyt s jógou doporučíme, říkáme: ANO! Každý si najde to svoje: Protahování těla, cvičení, krásná příroda, možnosti výletů do okolí a hlavně: moc milá a příjemná cvičitelka!
Jana a Táňa
Milá Lucko, děkujeme za týden plný pohybu a harmonie. Cvičení bylo opět šité na míru. Odjíždíme odpočaté a plné energie a plánů na další dny. Moc se těšíme na další pobyt.
Diana a Anita

E-book Jóga pro zdravá záda

Když jsem zjistila, že lektorka jógy a moje kamarádka Lucie Polesná vytvořila ebook Jóga pro zdravá záda, moje srdce zaplesalo … a zaplesalo podruhé, když jsem si ho stáhla. Odpovídá tomu, jaká je v mých očích Lucka - inteligentní, precizní, profesionální, s velkými zkušenostmi, velkým nadšením a srdcem pro jógu. Ebook je jasný, přehledný, vizuálně velmi příjemný a i z odborného pohlednu je velmi kvalitním podkladem pro domácí cvičení.
MUDr. Aneta S. Králová Rehabilitační lékařka, lektorka jógy
Krásně vyvedená kniha pro pravidelný pohyb v každém věku. Sestavy jsou vytvořeny s hlubokou znalostí anatomicky správně provedeného pohybu, jsou doplněny početnými obrázky a stručným, ale přesným popisem. Kniha přímo vybízí k tomu, udělat si přestávku v práci, cvičení nezabere příliš času a přitom poskytne tolik potřebné protažení a posílení. A co je nejdůležitější, naučí nás správným pohybovým vzorcům. Knihu všem vřele doporučuji.
MUDr. Patricia Zemanová Konopovápediatr se specializací v neonatologii
Dříve jsem navštěvovala lekce Lucky Polesné pravidelně, ale co jsem na mateřské, ne vždy to vychází. Proto mám velkou radost z této knížky. eBook Jóga pro zdravá záda přináší ucelený návod, jak praktikovat jógu z pohodlí domova. Sama si nejsem schopná vybavit všechny cviky a navíc je ještě cvičit správně. V knížce je vše velmi podrobně popsané a vysvětlené, doplněné o fotky jednotlivých cviků, které vás do pozic krásně navedou. Tuto knihu vysoce hodnotím pro její komplexnost, přehlednost a zároveň jednoduchost a velmi doporučuji všem, kteří chtějí cvičit, ale stále hledají výmluvy. Jediné, co k tomu potřebujete, je odhodlat se a začít.
Ing. Barbora Havlíková, Ph.D.maminka na mateřské
E-kniha je moc hezky a srozumitelně napsaná. Ke správným polohám pomáhají i moc pěkné fotky. Kniha sice nenahradí Lucčiny úžasné lekce, na které už chodím přes dva roky, ale určitě je výbornou alternativou a průvodcem pro ty, které bolí záda a nemají čas docházet na hodiny. Doufám, že Lucka vydá ještě další knihy, protože je to opravdu zkušená lektora s citlivým přístupem a tahle publikace se jí moc povedla.
Ing. Libuše Valešová, Ph.D.koordinátorka rozvojových projektů
Skvělá knížká, pro kterou mám jen slova chvály! Knížka se mi moc líbí, když ji otevřu, jako by Lucka cvičila se mnou doma na podložce.
Ing. Markéta Houdková, Ph.D.vědecko-výzkumný pracovník při ČZU

Lekce jógy a semináře

Přestože se józe věnuji přes 20 let, s Luckou zažívám novou úroveň cvičitelské profesionality. Začalo to tak, že se přistěhovala do stejné vesnice a spřátelily jsme se. Zašla jsem k ní na lekci pro veřejnost a požádala ji I o soukromou hodinu. Dělám hodně fyzické práce na zahradě a nutně potřebuji jednostrannou zátěž kompenzovat. S Lucií se má dosti omezená sestava cviků značně rozšířila a cvičení mě začalo zase víc bavit. Zároveň slyším mé tělo, jak si při lekcích brouká: ”Jo, přesně tenhle cvik mi dělá dobře, ách, tady jsem potřebovalo protáhnout, jauky, tady zas nepřepínat a pozor, tuto partii si dlouho přehlížela a už ti ochabujéééé ! Všímej si mě, pečuj o mě, nezůstávej ve špatných pohybových návycích (a buď krásná a zdravá pro svého muže – to mi, milé ženy, tělo taky říká :-)”. Poznala jsem řadu lektorů jógy. Lucka je první, které plně důvěřuji. Překvapují mě její komplexní znalosti a přesah v tématu celostního zdraví. Jsem vděčna, že mohu usrkávat smetánku toho nejlepšího z její dlouholeté cvičitelské praxe. Kdybych neměla Lucku tak blízko, zajela bych si na její jógový víkend a pro cvičení doma využila on-line lekce. Líbí se mi její on-line setavy - jsou skvěle propracované a srozumitelně vedené, povzbuzují mě cvičit dál. Nabrala jsem optimismus, že se všechny mé ochablosti a zkrácenosti dají rozpoznat, napravit a s Luckou se mohu učit i jak na to, aby se už nevracely.
Zdeňka Doubravka
Lekce jógy s Lucií jsou rozmanité, pokaždé si připraví něco nového a především se po nich cítím dobře – a to fyzicky i psychicky. Umí navodit příjemnou atmosféru a mám k ní plnou důvěru, že tělu rozumí. Vřele doporučuji!
Barbora VrbováTlumočnice, překladatelka
Reference na minulý jógový den - super nápad, skvěle jsem si to užila, Lucka je moc šikovná lektorka, po cvičení jsem se cítila nabitá novou energií, rozhodně doporučuji 😊
Lenka Bláhová

Vědomá jóga - on-line kurz

Dlouho jsem hledala on-line kurz jógy na cvičeni doma, který by propojoval mysl a tělo. Vědomá jóga je přesně tenhle typ průvodce - zklidní vaše myšlenky, upoutá vás pohledem dovnitř a zároveň po krůčkách protáhnete a posílíte celé tělo. Úžasně komplexní přístup s propracovanými detaily a s přesahem jógy do každodenního života. V kurzu jsem našla vše podstatné pro svou praxi. Mužů cvičit v tichu domova, nebo v přírodě, kdykoliv dle mých potřeb. Mužů se jen zastavit, dýchat, jemně se protáhnout a být u sebe. Nebo si pořádné dát do těla v náročnějších sestavách. Obojí je meditace v pohybu, z které čerpám tolik potřebnou energii. Také jsou zde audio meditace, když potřebuji jenom být. Krásně mě navedou do relaxace a uvolněni těla i mysli. Kurz pomáhá k častějšímu zastavení se a vnímaní svých potřeb. Vědomá jóga je životní cesta, kterou stoji za to zkusit.
MUDr. Patricia Zemanová Konopovápediatr se specializací v neonatologii
Kurz vědomé jógy s Luckou je skvělý. Je plný znalostí a uvědomění si, kde se přesně nachází svaly, co nám dělají v těle neplechu a proč. V kombinaci se samotným cvičením, které nám dává čas konkrétní svaly vědomě procítit, je to prostě pecka. Navíc je to jako ranní nadechnutí přítomnosti 🙂. Doporučuji všem, kteří začínají ale i těm, kteří se o své tělo a mysl zajímají dlouhodobě.
Katka AmasederováMasérka
Dobrý den paní Polesná, chtěla jsem Vám dát zpětnou vazbu na Vaše online kurzy jógy. Už si nevybavím, jak jsem se k Vám vlastně dostala, asi jsem jen zadala do googlu "online lekce jógy" nebo tak nějak 🙂 Máte to sestavené přesně tak, jak mi vyhovuje (k dispozici několik lekcí, dokonce i meditací a bonusová videa - a to bez časového omezení). Nikdy jsem necvičila poctivě každý den a s malými dětmi jsem byla ráda, když jsem si na sebe udělala čas alespoň 1x týdně. Nyní se snažím cvičit každý pracovní den (kompenzace sezení u PC a dejme tomu i troška případného stresu), o víkendu se většinou více hýbu a tak jsem neměla takovou potřebu si zacvičit. Moc mi Vaše jóga pomáhá zklidnit se. Vždy jsem bývala úzkostnější, nyní "v době korony" se mi mé stavy výrazně zhoršily - s vědomím toho, že patřím do rizikové skupiny (astma a autoimunitní onemocnění štítné žlázy). Aktuální zjištění: když necvičím, pociťuji úzkost (i fyzicky mě bolí hrudník a hůř se mi dýchá), když cvičím cítím se dobře. Moc Vám DĚKUJI
Eva H.