Jedinečný on-line kurz jógy pro domácí cvičení

VĚDOMÁ JÓGA

I Vy se můžete cítit dobře ve svém těle a žít více s radostí a lehkostí.

Vytvořila jsem pro Vás komplexní kurz jógy, který Vás povede k lepšímu poznání sebe sama, pružnějšímu a pevnějšímu tělu, klidnější mysli a spokojenějšímu životu.

 • vhodné pro začátečníky i pokročilé 
 • ucelené a vzájemně provázané lekce
 • můžete cvičit jako kurz i samostatné lekce 
 • zlepšení vnímavosti a pohyblivosti 
 • úleva od bolesti 
 • práce s myslí
 • přístup napořád

Ke kurzu získáte dvě bonusová videa:

Podrobný návod Jak na psa hlavou dolů.

30 minut speciální péče o chodidla.

Abychom se v životě cítili dobře a mohli si plnit své sny, je důležité být zdraví. Nedílnou součástí péče o naše zdraví je pravidelné cvičení a kultivace psychické pohody.

Dopřejte si život v souladu se svým vnitřním nastavením. 

Poznejte sami sebe a zažijte pocit vnitřního klidu.

Sama jsem dlouho cvičila jógu, ale zůstávala jsem spíše na fyzické úrovni, bylo mi sice mnohem lépe, ale stále jsem měla pocit, že nemoc drží pod kontrolou mě a ne já ji.

Změny se začaly dít až ve chvíli, kdy jsem si dovolila být více sama sebou a začala žít více vědomě.

Můj příběh

Od studijních let mě provázely bolesti zad, první diagnóza zněla vyhřezlé plotýnky. Ale při prvním těhotenství se můj zdravotní stav zhoršil natolik, že jsem bolestí nemohla spát a téměř ani chodit. Takové ataky se v dalších letech opakovaly čím dál častěji, až jsem skončila na pár týdnů naprosto ochromená bolestí hospitalizovaná v nemocnici.

Další diagnóza padla pod názvem ankylozující spondylitida (Bechtěrevova nemoc). Jedná se o nevyléčitelné autoimunitní onemocnění, kdy vlivem zánětu dochází k postupnému a nevratnému srůstání páteře. V mém případě byla nemoc v dost pokročilém stádiu v nezvykle mladém věku.

Po letech trápení jsem si řekla, že takto žít nechci a začala se ještě intenzivněji věnovat zdravému životnímu stylu.

Na mé cestě k uzdravení mě intenzivně provázela jóga a stále je mou nedílnou součástí.

Díky józe jsem nalezla harmonii tělesnou a duševní. Vím, že osobní zkušenost je nepřenosná, zároveň věřím, že můj příběh může pomoci někomu, kdo se s bolestí zad potýká.

Když jsem tuto náročnou cestu zvládla já, věřím, že ji zvládnete i vy.

lektorka jógy

Co mi kurz přinese?

 • V průběhu kurzu se naučíte lépe porozumět svému tělu, což může přinést úlevu od bolesti
 • Lépe poznáte sami sebe, své potřeby i limity a začnete žít sami se sebou v souladu
 • Budeme objevovat Vaši vnitřní sílu skrze pevný střed těla, což Vám pomůže k větší sebejistotě.
 • Pomohu Vám zklidnit mysl a lépe zvládat stres.
 • Budete pánem svého času, můžete  cvičit kdykoliv z pohodlí svého domova.

Jóga jako cesta k vědomému životu

Tělo a mysl jsou propojené, když nás něco bolí, tak nám to na psychické pohodě nepřidá. Když nás trápí tíživé myšlenky, promítá se to i na těle.

Proto je potřeba pečovat o obojí.

Kurz je zaměřen na všímavost, vědomou pozornost k pohybu, zlepšení pohybové inteligence a polohocitu.

Přečtěte si co o kurzu říkají zákazníci....

Dlouho jsem hledala on-line kurz jógy na cvičeni doma, který by propojoval mysl a tělo. Vědomá jóga je přesně tenhle typ průvodce - zklidní vaše myšlenky, upoutá vás pohledem dovnitř a zároveň po krůčkách protáhnete a posílíte celé tělo. Úžasně komplexní přístup s propracovanými detaily a s přesahem jógy do každodenního života. V kurzu jsem našla vše podstatné pro svou praxi. Mužů cvičit v tichu domova, nebo v přírodě, kdykoliv dle mých potřeb. Mužů se jen zastavit, dýchat, jemně se protáhnout a být u sebe. Nebo si pořádné dát do těla v náročnějších sestavách. Obojí je meditace v pohybu, z které čerpám tolik potřebnou energii. Také jsou zde audio meditace, když potřebuji jenom být. Krásně mě navedou do relaxace a uvolněni těla i mysli. Kurz pomáhá k častějšímu zastavení se a vnímaní svých potřeb. Vědomá jóga je životní cesta, kterou stoji za to zkusit.
MUDr. Patricia Zemanová Konopovápediatr se specializací v neonatologii
Dobrý den paní Polesná, chtěla jsem Vám dát zpětnou vazbu na Vaše online kurzy jógy. Už si nevybavím, jak jsem se k Vám vlastně dostala, asi jsem jen zadala do googlu "online lekce jógy" nebo tak nějak 🙂 Máte to sestavené přesně tak, jak mi vyhovuje (k dispozici několik lekcí, dokonce i meditací a bonusová videa - a to bez časového omezení). Nikdy jsem necvičila poctivě každý den a s malými dětmi jsem byla ráda, když jsem si na sebe udělala čas alespoň 1x týdně. Nyní se snažím cvičit každý pracovní den (kompenzace sezení u PC a dejme tomu i troška případného stresu), o víkendu se většinou více hýbu a tak jsem neměla takovou potřebu si zacvičit. Moc mi Vaše jóga pomáhá zklidnit se. Vždy jsem bývala úzkostnější, nyní "v době korony" se mi mé stavy výrazně zhoršily - s vědomím toho, že patřím do rizikové skupiny (astma a autoimunitní onemocnění štítné žlázy). Aktuální zjištění: když necvičím, pociťuji úzkost (i fyzicky mě bolí hrudník a hůř se mi dýchá), když cvičím cítím se dobře. Moc Vám DĚKUJI
Eva H.
Kurz vědomé jógy s Luckou je skvělý. Je plný znalostí a uvědomění si, kde se přesně nachází svaly, co nám dělají v těle neplechu a proč. V kombinaci se samotným cvičením, které nám dává čas konkrétní svaly vědomě procítit, je to prostě pecka. Navíc je to jako ranní nadechnutí přítomnosti 🙂. Doporučuji všem, kteří začínají ale i těm, kteří se o své tělo a mysl zajímají dlouhodobě.
Katka AmasederováMasérka
Vážená paní Polesná, ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat za tenhle skvělý kurz jógy. Dělá mi moc dobře zapisování do deníčku vědomé jógy. Také díky cvičení se cítím už po prvním týdnu mnohem lépe ve svém těle a dlouhodobé bolesti zad ustoupily. Díky za to co děláte.
Leona V
Dobrý den, Paní Polesná, tento kurz jógy předčil má očekávání, jsem moc spokojená a touto cestou Vám chci poděkovat. Každý den se těším na cvičení, dokonce se mnou cvičí i manžel. Děkuji a přeji Vám mnoho spokojených klientů.
Hana Lebeda

Je tento kurz pro mě?

 • Brání Vám ztuhlé a bolavé tělo radovat se ze života?
 • Vracejí se vám tíživé a negativní myšlenky?
 • Cítíte se často vyčerpaní a bez energie?
 • Přejete si lépe zvládat své emoce?
 • Jste často roztržití, nepozorní, jedete na "autopilota"?
 • Jógu již cvičíte a chcete cvičit i doma, ale nepamatujete si jednotlivé pozice?
 • Možná jste se někdy setkali s bolestí zad, nebo jen chcete tomuto stavu předejít, či kompenzovat sedavý způsob života?

Pak si objednejte on-line kurz vědomé jógy a vykročme spolu ke spokojenějšímu životu.

Vaše otázky

Zde si můžete přečíst odpovědi na nejčastější dotazy:

 • Mám obavy, že cvičení bude moc náročné.
  Kurz je koncipován tak, že začínáme jemným cvičením, kdy se učíte vnímat své tělo a lépe porozumět jeho signálům, takže se naučíte cvičit bezpečně v souladu sami se sebou. Přes jemné posilování se krůček po krůčku připravíte na náročnější lekce. Je jen na Vás jak rychle budete se cvičením postupovat. Můžete déle zůstat u prvních videí, než se budete cítit na pokračování.
 • Nemám žádné zkušenosti s meditací, co když neudržím koncentraci?
  Naše mysl má tendenci stále těkat, tak jako posilujeme tělo, je potřeba cvičit i mysl. Což může být z počátku náročné, právě proto jsou meditace vedené, takže je snazší soustředit se a Vaše pokroky mohou být rychlejší.
 • Mám strach, že nevydržím při meditaci tak dlouho sedět.
  Z toho důvodu pracujeme i na fyzické schránce, aby tělo bylo připravené. Meditace jsou svoji délkou vhodné i pro začátečníky a hlavně se dají využít v každý všední den.
 • Co když zjistím, že kurz není pro mě?
  Žádné obavy do 14 dní můžete zažádat o vrácení peněz a dostanete celou částku zpět.
 • Jak mi kurz pomůže ke spokojenějšímu životu?
  Celý kurz Vás vede k lepšímu poznání sebe sama, tím se naučíte lépe naslouchat svým potřebám. Tím, že budete rozvíjet svoji kondici, se budete cítit lépe ve svém těle. Meditace Vám pomohou odstranit tíživé myšlenky. A zápisníček Vás naučí jednoduché techniky k přesměrování mysli pozitivním směrem a povede Vás k sebepoznání.
 • K čemu je mi Deníček vědomé jógy?
  Zápisníček jsem vytvořila, protože jsem se s Vámi chtěla podělit o ověřené tipy, které vedou k větší psychické i fyzické pohodě. Deníček nás učí vnímat své vnitřní potřeby a postupně je začleňovat do svého života. Také nás nabádá k zamyšlení nad svým životním stylem, tím doufám, že postupně můžeme přispět k lepšímu životnímu prostředí a společenské ohleduplnosti. Myslím si, že jóga se neodehrává pouze na podložce, ale odráží se i do našeho běžného života, proto je kurz takto komplexní.
 • Proč si mám zapisovat své pokroky?
  Protože tato metoda posiluje vnitřní motivaci, občas si myslíme, že se nikam neposouváme, ale když se ohlédneme zpět, zjistíme, že jsme ušli pořádný kus cesty.
 • Proč si mám vést v průběhu kurzu deník?
  Psaní je způsob psychohygieny, takže když napíšete své pocity na papír, lépe je pustíte z hlavy i těla. Také tak můžete lépe pozorovat své pokroky a svůj osobní růst, který máme tendenci podceňovat.

Chcete se ještě na něco zeptat? Neváhejte mě kontaktovat!

lucie@luciepolesna.cz

Moje vize

Ráda bych Vám skrze jógu pomohla lépe vnímat sebe sama.

Snažím se vést lekce tak, abyste vědomě pozorovali nastavení svého těla, pocity a dech. Abyste mohli poznat co Vám dělá dobře.

Přála bych si, aby Vám kurz přinesl více porozumění vlastnímu tělu, podpořil vnímání toho jak se cítíte, a aby Vás postupně vedl k vědomějšímu životu, klidné mysli a zdravému tělu.

Věřím, že je to cesta ke spokojenějšímu životu, cesta k sobě. Věřím, že když více začneme vnímat to jak se cítíme, zvýší se tím i citlivost našeho chování k sobě navzájem a k naší planetě. Věřím, že více spokojených jedinců, kteří znají své potřeby, emoce, ale i strachy, může pomoci vytvořit lepší společnost.

To je mé přání, má cesta a můj pohled na jógu.

Jak to uvnitř kurzu vypadá?

Kurz obsahuje 6 komplexních lekcí jógy, 2 bonusová videa, 4 audio meditacezápisníček vědomé jógy pro pozorvání vašich pokroků, se spoustou tipů pro uvolnění vaší mysli a spokojenější život.

Zpřístupnila jsem pro Vás úvodní video kurzu

ZDARMA.


Ke kurzu získáte e-book Deníček vědomé jógy

Jak to uvnitř vypadá:Součástí kurzu jsou 4 vedené audio meditace

Kolik mě to bude stát?

 • Cena kurzu není vyšší než platba za permanentku do jógového studia.
 • Výhodou je, že registraci získáte už napořád, takže budete mít přístup i ke všem aktualizacím a novinkám.
 • Ke kurzu se můžete kdykoliv vracet bez omezení.
 • Tempo a intenzitu cvičení si volíte sami.

342 minut videí

6 ucelených lekcí

44 minut meditací

Meditace pro uvolnění mysli - meditace všímavosti - meditace pro vnitřní sílu - meditace pro očistu těla

Propracovaný zápisník vědomé jógy

Pro pozorování vašich pokroků s tipy pro každý den.

Ke kurzu získáte dvě originální bonusová videa:

 • Podrobný návod Jak na psa hlavou dolů.
 • 30 minut Speciální péče o chodidla.

To vše získáte za 1 650 Kč.

Těším se na Vás uvnitř kurzu!

Svojí koupí přispíváte 150 Kč na projekt Malá Jóga - určený pro dětské onkologické pacienty, kdy jim zkušení lektoři pomáhají lépe zvládnout náročné období.