Jógová videa 

Jedinečná on-line knihovna

Jóga pro zdravá záda

Lekce pro zdravou a pružnou páteř

Zdravá páteř potřebuje být pevná a pružná zároveň. Pro její zdraví je důležitá pohyblivost mezi jednotlivými obratli a zároveň provázanost páteře jako celku. V této lekci budeme probouzet páteř ve všech jejích úsecích. Podpoříme pružnost i stabilitu páteře. 

Lekce jógy pro rozhýbání páře.

Tato lekce vznikla na jógovém pobytu na řeckém Rhodosu. 

Připravila jsem pro Vás Lekci speciálně věnovanou flexibilitě páteře. Jedná se o jemné pohyby, které zvou k rozhýbání jednotlivé obratle a vedou je do různých směrů pohybu. Vyzkoušejte lekci a uvidíte jak se po cvičení budete cítit :-). 

Lekce pro rozhýbání kyčlí

Vždy když se na lekci ptám na Vaše přání, přejete si lekci na rozhýbání a uvolnění kyčlí. Nyní si můžete cvičení užít i on-line. Lekce jemně probudí Vaše kyčle a SI skloubení.

Lekce pro uvolnění hrudníku 1.

Můžete se těšit na krátkou sestavu, kdy jemně ale důkladně rozhýbeme hrudník. Rozhýbání hrudníku může vést k uvolnění dechu a napětí v těle. Sestava je vhodná pro ranní cvičení, ale můžete si ji zacvičit i kdykoliv během dne. Lekce byla natočena na jógovém pobytu na Rhodosu.

Lekce pro uvolnění hrudníku 2.

Můžete se těšit na krátkou sestavu, kdy jemně ale důkladně rozhýbeme hrudník. Rozhýbání hrudníku může vést k uvolnění dechu a napětí v těle. Sestava je vhodná pro ranní cvičení, ale můžete si ji zacvičit i kdykoliv během dne. Lekci jsem pro Vás připravila na jógovém pobytu v hotelu Kouty.

Jóga pro uvolnění kyčlí a SI skloubení

Zvu Vás k další lekci, kde si budeme jemně hrát s nastavením v kyčlích, vnímat jaké pohyby jsou pro nás prospěšné a kyčle uvolňovat i posilovat. Přeji Vám hezké cvičení.  

Dynamické lekce

Lekce pro rozproudění energie

Čeká Vás kratší lekce pro rozhýbání těla a probuzení energie. Lekci si zvládnete zacvičit kdykoliv během dne nebo třeba hned ráno před snídaní.🌱

Jóga pro posílení těla

Připravila jsem pro Vás krátkou lekci pro posílení těla, rozhýbání a načerpání energie. Doporučuji cvičit každé ráno před snídaní.🌱

Speciální lekce

Bolest zápěstí při cvičení jógy

Jedná se o jeden z nejčastějších problémů na jógových lekcích.

✅ Ve videu vysvětluji proč se to děje a  konkrétní cviky na protažení a posílení této oblasti.

Bolest zápěstí při cvičení jógy

✅ Ve videu najdete pár základních tipů, jak bolestem předcházet. ✅ Nejlepší je prevence, ale zmíněná doporučení z mé zkušenosti pomáhají i při bolesti. 💪Proto, aby nám bylo v ásanách dobře je potřeba ruce postupně posilovat. 🩷 Budu ráda, když mi napíšete vaše zkušenosti. Chceš se o tomhle tématu dozvědět více? 👉 Mrkni do článku.

Lekce jógy pro začátečníky

Jóga pro začátečníky

Začít něco nového může být velmi těžké a zároveň velmi přínosné. Pro povzbuzení Vašich jógových začátků jsem připravila tuto lekci. Pevně doufám, že vám video pomůže si ke cvičení vytvořit dobrý vztah a podpoří péči o Vaše zdraví.🌸

Nebojte si lekci zacvičit, i když už jógu cvičíte pravidelně, třeba Vám přinese nové vhledy a podněty.