Jógové pobyty

v Čechách i zahraničí

Pobyty s jógou pro Vás pořádám již 10 let. Zaměřuji se malé skupinky a individuální přístup. 

Je pro mně důležité tvořit bezpečné prostředí, kdy můžeme být sami sebou beze strachu z hodnocení a posuzování okolím.

Mám radost  z propojování lidí, a že na každém pobytu vznikají nová přátelství.

Pro veškeré jógové pobyty vybírám pouze ověřené hotely, kde vím, že si náš jógový pobyt maximálně užijeme.

  • Všechny lekce vedu s ohledem na Vaše přání a individuální potřeby.
  • Každý pobyt je pro mě jedinečným zážitkem. Jsem ráda, že i Vám pobyty přinášejí radost a jezdíte se mnou pravidelně, proto mě těší rozšiřovat a zlepšovat svojí nabídku.
  • Jestli nevíte, jaký pobyt vybrat, neváhejte se na mě obrátit, ráda Vám s výběrem pomohu.

Týdenní pobyty s jógou v Čechách

JÓGOVÝ RESTART PRO TĚLO I DUŠI

8. 7. - 14. 7. 2024 Organic farm Soběsuky. Týdenní pobyt na farmě plný jógy v propojení s přírodou. Organic farm se nachází na rozhraní vesnice Soběsuky a okolních lesů, luk a polí. Pohled na panoramata Plánického hřebene Vás naplní pocitem svobody a lehkosti. Nechte se hýčkat klidem obklopeni stromy, bylinami, permakulturní zahradou, jezírkem, zvířaty a použitými přírodními materiály. Cvičení probíhá 2x denně v krásném dřevěném sále. Těšit se můžete na velmi pestrý a propracovaný program. Pobyt je včetně plné penze připravené s láskou z lokálních bio surovin. 

KLÍČ K VAŠÍ ENERGII - POBYT PLNÝ JÓGY A POHODY

4. 8. - 9. 8. 2024 Hotel Kouty, Vysočina, Ledeč nad Sázavou. Týdenní pobyt plný jógy v panenské přírodě. Okolí hotelu je jako stvořené pro odpočinek od rušných dní. Nově je přímo na rybníce krásná cedrová sauna. Cvičení probíhá 2x denně v krásném dřevěném sále s výhledem na rybník. Těšit se můžete na velmi pestrý a propracovaný program. Pobyt je včetně polopenze. V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat pro další informace na info@luciepolesna.cz nebo tel.: 603 145 004.

Pobyty v zahraničí

Jóga u moře

24. 8. - 1. 9. 2024 Chorvatsko, Istrie, Sunny Resort Lanterna. Cvičení 2x denně přímo na pláži. Apartmány jsou umístěny v krásném dubovém háji a celé letovisko je velmi klidné s velkou možností sportovního vyžití, Lanterna vybízí k večerním procházkám. V rámci pobytu je možné zajistit hlídaní dětí s programem. Pro ty co nechtějí vařit, je možné připlatit si polopenzi. Doprava je autobusem nebo vlastní. Zájezd naleznete v nabídce CK Capro.

15. 2. - 22. 2. 2025: Jóga na ledu ve Finsku. Pojďme udělat něco pro svoji imunitu, vyzkoušet si své limity a hranice pod laskavým vedením. Budeme poznávat co je pro nás dobré a co nám může uškodit. Vysvětlíme si v jakých fázích měsíce, roku a života je otužování vhodné a kdy se mu vyhnout.

Jednou denně bude lekce venku, jednou uvnitř. Každý den bude možnost sauny. Kromě jógy na ledu jsou v našem programu také ideální podmínky pro běžecké lyžování (běžky jsou do letadla zdarma jako příruční zavazadlo), procházky na sněžnicích, jízdu se psím nebo sobím spřežením či sněžných skútrech. Pro zájemce je připraven i výlet do Rovanniemi na polární kruh.

Ikonickým úkazem v zimních měsících je na Severu polární záře, kterou lze nejlépe pozorovat v únoru a březnu. Toto nebeské divadlo ve vás zanechá velmi silný dojem, stejně jako celý pobyt v bělostné polární oblasti, kde se budete cítit součástí přírody a místní kultury, které si v našem týmu hluboce vážíme.

Teploty očekávejte přes den -1 až -12/-15°C, v noci až -20/25°C.

Těším se na společné zážitky!

Jóga na Madeiře

květen 2025 Madeira, zájezd s možností výletů. Madeira je známá jako ostrov věčného jara, nebo zelená perla Atlantiku. Pojeďte zažít atmosféru ostrova se cvičením jógy 2x denně. Mám pro Vás připravený speciální jógový program a ráda Vás doprovodím i na pěší výlety. 

4. 10. - 11. 10. 2024 Jóga v Jordánsku jako cesta k sobě. Zážitkově relaxační pobyt u Mrtvého a Rudého moře s magickou nocí v poušti. Jógový program je sestaven tak, aby co nejvíce souzněl s touto pohádkovou destinací.  Každé ráno si dopřejeme hodinu jemně dynamické jógy pro obnovu energie. Večerní prodloužené lekce jsou rehabilitačně terapeutického charakteru, kdy během týdne postupně rozhýbeme a poznáme celé své tělo. Na konci večerních lekcí se zaměříme na zklidnění nervové soustavy pro klid a dobrý spánek. Na růžové poušti se můžete těšit na lekci pro otevření srdce a sestavu harmonizující tělo i duši. V průběhu pobytu si osvojíte jedinečné techniky pro uvolnění stresu použitelné v každodenním životě.

2. 11. - 15. 11. 2024 VIETNAM s jógou od jihu k severu. Vychutnejte si fantastické přírodní scenérie, architektonické skvosty, rušnou a stále pulzující Hanoj, Hochiminh, plavbu kajutovou lodí, zahrady orchidejí, tradiční vesnice i impozantní deltu Mekongu s plovoucími trhy.

V kombinaci s jógou praxí na výjimečných místech bude Váš zážitek naprosto jedinečný.

Podívejte se na pestrý program poznávacího zájezdu.

Miluji poznávání nových míst, ale pokud chceme během dovolené navštívit více míst, neobejde se to bez přesunů dopravními prostředky. Z čehož často trpí naše záda a přesezené nohy, když do programu zařadíme jógu, nejenže pozvedneme zážitek z dovolené, ale ještě ulevíme ztuhlému tělu.

Tak co láká Vás Vietnam stejně jako mě?

7. 3. - 20. 3. 2025: Magické Bali s jógou. Jóga jako cesta sebepřijetí. Naplno využijeme potenciál této jedinečné destinace. Nastartujeme cestu k poznání a přijetí sebe sama, otevřeme se životu v radosti a uvolníme tělo od přebytečného napětí.

Naučím Vás jedinečné techniky proti stresu, ke kterým se budete vracet i doma. Zároveň budeme mít prostor k poznání tohoto proslulého ostrova, napojení se na místní atmosféru a úchvatnou přírodu.

Těším se moc!

Víkendové pobyty s jógou

VÍKEND PLNÝ JÓGY JAKO KLÍČ K VAŠÍ ENERGII.

29. 11. - 1. 12. 2024. Albrechtova vyhlídka, Frýdlant. Zvu Vás k nám do Frýdlantského výběžku, jedná se o rodinný penzion s příjemným cvičebním sálem. Celý víkend je komorního charakteru se skvělým jídlem a programem ušitým na míru skupině.

Putování s jógou pro ženy

Červen (přesný termín, doplním brzy), protože ráda chodím po horách a vy se mě často ptáte, zda nechci udělat putování pro ženy, tak cítím, že nastal ten správný čas. Vydáme se na čtyři dny do krás Labských pískovců, kde jsou připravené přístřešky pro přespání a zároveň minimum turistů. Akce bude jen pro malý počet účastníků, dám v čas vědět, jak to celé bude probíhat.

Reference klientů na jógové pobyty

Každý jógový víkend s Luckou je jako pohlazení na duši i na těle. Je pro mě léčivé poslouchat Lucky uklidňující hlas a cítit se opečovaná. Lekce jsou velice profesionálně vedené, ale nad tím vším oceňuji celkovou atmosféru jejích pobytů. Na pobyty jezdím pravidelně a moje rodina to podporuje, protože se vždy vracím velmi “vyklidněná”.
Lucie K.
Vždy jsem měla ráda Lucky lekce, kde jsem zapomněla na veškeré starosti a mé tělo se po lekci cítilo jako znovuzrozené. Bohužel Lucka už v Praze necvičí a já od té doby nenašla nikoho kdo by mi tak vyhovoval. O to více se těším na její pravidelné pobyty a často cvičím podle jejího skvělého kurzu Vědomé jógy.
Barbora Z.
Paní Lucie je opravdový profesionál je z ní cítit zapálení pro jógu a za roky co s ní cvičím obdivuji její neustálé vzdělávání se a pestrost lekcí. Oceňuji její laskavý přístup a upřímný zájem o každého klienta. Už se těším na letní pobyt v Koutech.
Marcela
Reference na týden s jógou na Rhodosu - říjen 2022 - příjemná destinace, hotel hned u pláže, moje první akce pod vedením Lucky, ale rozhodně ne poslední. Lucka je moc milý člověk a zkušená lektorka, cvičení s výhledem na moře, fajn kolektiv žen, doporučuji všem, co se chtějí na podzim ještě trochu nahřát na sluníčku, zaplavat si v moři a k tomu si ještě i příjemně zacvičit.
Lenka Bláhová
Víkendové pobytu s Luckou jsou vždy velmi relaxační s příjemnou společností, skvělou stravou a vždy se cvičí na nádherných místech. Vřele doporučuji všem, kteří si potřebují vyčistit hlavu nebo odpočinout od každodenních starostí. Jezdím už dlouho a vždy se těším na další pobyt 😊
Kristina Janatová
Ze cvičení ve skupinách jsem měla vždy strach. Bála jsem se, že nebudu dostatečně silná či pružná. Lucie mě nejen naučila se toho nebát, ale být na sebe a svoje tělo hodná. Respektovat svoje hranice a poděkovat si za každý čas, který si věnuji. Lucie tvoří skvělou atmosféru. Před každou lekcí jsem strach vyměnila za radost a těšení se. Děkuju moc!
Amálie
Pobyt v Koutech: Líbila se mi jemnost a laskavost, která byla přítomná na každé lekci. Chci Tě ocenit jako lektorku, ale i jako člověka, který je neskutečně hodný a přijímající. Děkuji za všechny lekce, které mě doprovází i v životě mimo podložku.
Blanka
Na jógové víkendy jezdím s Luckou už několik let a dál ráda jezdit budu. Jógujeme od pátku večer do neděle dopoledne, několik hodin, a člověk si myslí že v pondělí nebude moct ani chodit, ale naopak, cítí se bezvadně, uvolněně, a dal by si hnedka další lekci. To samé jsem měla teď po jógovém celodenním workshopu v dubnu. Od 9 do 17 jógová praxe, s přestávkami pro potřeby a oběd, měla sem na konci pocit, že se druhý den nehnu, že bude všechno na mém těle namožené, po tom celodenním výkonu, ale naopak, nebolelo skoro nic a tělo a hlava byly ve stavu uvolnění a pohody. Takže jestli se chcete protáhnout, uvolnit, poznat co Vaše tělo chce a potřebuje, je na to Lucka ta pravá, protože ona přesně to pro svoje a naše těla dělá. A hlava už se s tím jen veze.
Simona Pecharová
Pobyt v Koutech: Vynikající odpočinek pro tělo i duši, krásné prostředí v lese, kvalitní jídlo a v neposlední řadě vědomá jóga 2x denně pod vedením Lucky. Jsem již po druhé a opět jsem spokojen a nadšen. Toto prostředí a Lucka přitahují fajn lidi 🙂
Stanislav Vůjtěch
Pokud by se nás někdo ptal, zda týdenní pobyt s jógou doporučíme, říkáme: ANO! Každý si najde to svoje: Protahování těla, cvičení, krásná příroda, možnosti výletů do okolí a hlavně: moc milá a příjemná cvičitelka!
Jana a Táňa
Milá Lucko, děkujeme za týden plný pohybu a harmonie. Cvičení bylo opět šité na míru. Odjíždíme odpočaté a plné energie a plánů na další dny. Moc se těšíme na další pobyt.
Diana a Anita

Z důvodu Vašeho velkého zájmu a omezené kapacity pobytů, doporučuji odebírat novinky, kde se vždy dozvíte o nové nabídce. Slibuji, že nepíši moc často.

Těším se na Vás!

Lucka

Uplynulé

22. 3. - 24. 3. 2024. Amenity Hotel & Resort Orlické hory, hotel leží v krásné přírodě Orlických hor, lákající k turistickému vyžití. Krásné wellness zve k příjemnému odpočinku (bazén s protiproudem a masážními tryskami, vířivka, finská sauna, bylinná a parní sauna, Kneippův chodník). Pobyt zahrnuje 4 lekce cvičení a vstup do wellness. Pobyt je s polopenzí v ceně. 

Hotel a prostředí vřele doporučuji!

změna termínu: Týden s jógou pro zdraví a harmonii na řeckém Samosu. Cvičení přímo na pláži 2x denně. Samos je jedním z nejkrásnějších ostrovů východního Egejského moře. Uchvátí vás svou zelenou přírodou, romantickými plážemi, bohatou historií a kulturou. Ostrov se pyšní nádhernými památkami, které jsou zapsané na seznamu UNESCO. 

Pobyt je all inclusive za velmi příznivou cenu. Sleva do 20. února.

8. 3. - 15. 3. 2024 Jóga v Ománu. Omán, skrytý poklad Orientu, si oproti moderní Dubaji zachoval svou původní tvář. Čekají na vás krásné pláže, nedotčená pohoří, fascinující poušť i tisícileté památky. Cvičení 2x denně, pobyt je all-inclusive.

Pojeďte se v zimě ohřát, ozdravit své tělo jógou a dopřát si zasloužený odpočinek. Počasí v březnu je velmi příjemné.

1. 12. - 3. 12. 2023. Amenity Hotel & Resort Orlické hory, hotel leží v krásné přírodě Orlických hor, lákající k turistickému vyžití. Krásné wellness zve k příjemnému odpočinku (bazén s protiproudem a masážními tryskami, vířivka, finská sauna, bylinná a parní sauna, Kneippův chodník). Pobyt zahrnuje 4 lekce cvičení a vstup do wellness. Pobyt je s polopenzí v ceně. Zájezd naleznete v nabídce CK Capro.

Hotel a prostředí vřele doporučuji!

8. 12. - 10. 12. 2023: Bohemian Cottage, jógový regenerační pobyt v krásném prostředí Českého Švýcarska ve vyhlášené Bohemian Cottage. Pobyt vyniká svojí přátelskou atmosférou. Budeme cvičit, meditovat a věnovat se našemu tělu více do hloubky na workshopu živá páteř. Společně strávíme čas při večerních rozhovorech a sdílecím kruhu. Pobyt může být začátkem hlubší změny a poznání sama sebe. Na ubytování se můžete podívat zde

8. 10. - 15. 10. 2023: Řecko, ostrov Kos, Aeolos Beach. Velmi se mi líbí, že se hotel nachází přímo na pláži, kde se dvakrát denně sejdeme na cvičení. Hlavní město Kos je dostupné krásnou procházkou po pláži. Určitě doporučuji si ostrov procestovat, je možné využít veřejnou dopravu, nebo si zapůjčit auto. Zájezd je all insclusive a naleznete ho v nabídce CK Capro.

Vřele doporučuji!

22. 9. - 29. 9. 2023 Jóga v Jordánsku jako cesta k sobě. Zážitkově relaxační pobyt u Mrtvého a Rudého moře s magickou nocí v poušti. Jógový program je sestaven tak, aby co nejvíce souzněl s touto pohádkovou destinací.  Každé ráno si dopřejeme hodinu jemně dynamické jógy pro obnovu energie. Večerní prodloužené lekce jsou rehabilitačně terapeutického charakteru, kdy během týdne postupně rozhýbeme a poznáme celé své tělo. Na konci večerních lekcí se zaměříme na zklidnění nervové soustavy pro klid a dobrý spánek. Na růžové poušti se můžete těšit na lekci pro otevření srdce a meditaci harmonizující tělo i duši. V průběhu pobytu si osvojíte jedinečné techniky pro uvolnění stresu použitelné v každodenním životě.

10. 6. - 17. 6. 2023 Romantické Tunisko: Saharou za Berbery a jógou. Můžete se těšit na poznávací program, jógu i odpočinek. Navštívíme třetí největší římské koloseum El Jem, tradiční jeskynní domy v Matmata. Tři dny strávíme v Ksar Ghilane takzvané bráně do Sahary. Říká se, že poušť svým klidem urychluje cestu sebepoznání, pomáhá nám najít správnou cestu v nelehkých životních situacích, což mohu jen potvrdit. Pozorovat západ slunce a jak se v jeho světle každou chvíli mění i barva jemného písku, je neopakovatelným zážitkem. Stejně tak Vás okouzlí nekonečná hvězdná obloha. Pátý den navštívíme krásnou horskou oázu Chebikha s romantickým vodopádem. Poté nás čeká projížďka džípy na místo, kde se natáčely Hvězdné války - Ong Ejmel (velbloudí krk). George Lucas tu vystavěl městečko planety Tatooine, jeho kulisy tu dodnes lákají návštěvníky. Poslední dny si užijeme na plážích Mahdia, vychutnáme jedinečné pláže s bílým pískem a nádherné moře. Zájezd naleznete v nabídce CK Afrodita.

Do 12. 4. Můžete využít slevu 1637 Kč s promo kódem LUCIE1637.

2. 7. - 7. 7. 2023 Hotel Kouty, Vysočina, Ledeč nad Sázavou. Týdenní pobyt plný jógy v panenské přírodě. Okolí hotelu je jako stvořené pro odpočinek od rušných dní. Nově je přímo na rybníce krásná cedrová sauna. Cvičení probíhá 2x denně v krásném dřevěném sále s výhledem na rybník. Těšit se můžete na velmi pestrý a propracovaný program. Pobyt je včetně polopenze. V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat pro další informace na lucie@luciepolesna.cz nebo tel.: 603 145 004.

Jóga a relaxace v termálech, Moravské Toplice, Slovinsko. Vybrat si můžete ze dvou termínů 5. 5. - 8. 5. 2023 a 6. 5. - 8. 5. 2023: Cvičení 2x denně. Moderní lázeňský komplex Terme o celkové vodní ploše cca 2000 m2 s termální léčivou vodou. Můžete se těšit na 5 krytých a venkovních bazénů s léčivou vodou z vlastních pramenů. Bazén s černou vodou, saunový svět (finská, turecká, bylinková, infračervená, venkovní), tobogány. Hotel obklopuje panenská příroda a je ideálním místem pro příjemnou dovolenou. Zájezd je včetně autobusové dopravy a polopenze.
Zájezd naleznete v nabídce CK Capro.

Dopřejte si péči ještě před začátkem léta.

29. 7. - 5. 8. 2023 Hotel Kouty, Vysočina, Ledeč nad Sázavou. Týdenní pobyt plný jógy v panenské přírodě. Okolí hotelu je jako stvořené pro odpočinek od rušných dní. Nově je přímo na rybníce krásná cedrová sauna. Cvičení probíhá 2x denně v krásném dřevěném sále s výhledem na rybník. Těšit se můžete na velmi pestrý a propracovaný program. Pobyt je včetně polopenze. V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat pro další informace na lucie@luciepolesna.cz nebo tel.: 603 145 004.

8. 4. - 10. 4. 2022 Krásná samota, intenzivní jógový pobyt v krásném prostředí na pomezí Českého Švýcarska, Lužických hor a Labských pískovců. Pobyt je koncipovaný v přátelském duchu, budeme hodně cvičit, meditovat a věnovat se našemu tělu více do hloubky na workshopu živá páteř. Můžete se těšit na večerní sdílení v kruhu. Víkend tedy není pouhou relaxací ve wellness, ale může být začátkem hlubší změny a poznání sama sebe. V ceně pobytu je veganská bio plná penze a vstup do sauny. Na ubytování se můžete podívat zde. Přihlásíte se tím, že mi napíšete e-mail.

5. 10. - 8. 10. 2023: Jóga a kurz vaření na Farmě. Prodloužený víkend na farmě, kdy se s Evičkou Minaříkovou naučíte připravovat jídlo s láskou zdravě, chutně, jednoduše. Já se Vám budu věnovat na lekcích jógy 2x denně. Organic farm se nachází na rozhraní vesnice Soběsuky a okolních lesů, luk a polí. Pohled na panoramata Plánického hřebene Vás naplní pocitem svobody a lehkosti. Nechte se hýčkat klidem obklopeni stromy, bylinami, permakulturní zahradou, jezírkem, zvířaty a použitými přírodními materiály. Těšit se můžete na velmi pestrý a propracovaný program. Pobyt je včetně plné penze připravené s láskou z lokálních bio surovin, kterou si částečně sami uvaříte. 

12. 5. - 14. 5. 2023 Amenity Hotel & Resort Lipno, hotel s vynikajícím sportovním i relaxačním zázemím přímo na břehu vodní nádrže Lipno. Vyhřívaný bazén se slanou vodou, velkorysé wellness s vířivkami a saunami s výhledem na Lipno. Hotel leží na 21 km dlouhé cyklo-in-line stezce, která se vine po břehu lipenského jezera a patří mezi "nej" stezky v České republice. Pobyt obsahuje 4 hodiny cvičení a vstup do wellness. Pobyt je se snídaní. Zájezd naleznete v nabídce CK Capro.

22. 04. - 24. 04. 2022 Amenity Hotel & Resort Špindlerův Mlýn. Pobyt zahrnuje 4 lekce cvičení, vstup do wellness (bazén, sauna, pára, Kneippův chodník). Hotel disponuje restaurací s panoramatickým výhledem. Příjemné okolí panenské přírody Krkonoš, láká na výlety. Zájezd naleznete v nabídce CK Lenka.

8. 10. - 15. 10. 2022 Řecko, Rhodos, Kolymbia, Hotel Lutania Beach. Cvičení 2x denně s výhledem na moře, strava all inclusive. Rhodos je pro svou nádhernou, prosluněnou krajinu považován za nejpůvabnější ostrov Řecka. Pyšní se horami, lesními porosty, vinnou révou i olivovými háji, stále si zachovává svůj nedotčený divoký ráz. Najdete zde 29 druhů rostlin, které jinde nerostou. Léto je tu velmi dlouhé, teplé a slunečné. Zájezd naleznete v nabídce CK CAPRO.

Hotel Erlebachova bouda, Krkonoše Špindlerův Mlýn. 4 lekce cvičení v krásném proskleném sále, vstup do velkorysého wellness. Pobyt je se snídaní. Zájezd nezalnete v nabídce CK Lenka.

27. 4. - 4. 5. 2023 Zážitkově relaxační pobyt v Maroku. Poznávací program je vyváženou kombinací cvičení a toho, co byste měli v Maroku vidět a zažít. Cvičte, odpočívejte, užívejte si. Navštívíme Marakéš, Vysoký Atlas a vodopády Ourika, poušť Agafay, a slunné pláže Essaouira. Každé ráno si dopřejeme hodinu jemně dynamické jógy pro obnovu energie. Večerní prodloužené lekce jsou rehabilitačně terapeutického charakteru, kdy během týdne postupně rozhýbeme a poznáme celé své tělo. Zájezd naleznete v nabídce Golden Travel and Tours.

24. 3. - 26. 3. 2023 Krásná samota. Intenzivní jógový pobyt v krásném prostředí na pomezí Českého Švýcarska, Lužických hor a Labských pískovců. Pobyt je koncipovaný v přátelském duchu, budeme hodně cvičit a věnovat se našemu tělu více do hloubky na workshopu živá páteř. Můžete se těšit na večerní sdílení v kruhu. Víkend tedy není pouhou relaxací ve wellness, ale může být začátkem hlubší změny a poznání sama sebe. V ceně pobytu je veganská bio plná penze a vstup do sauny. Na ubytování se můžete podívat zde.

Cena: 4600 Kč/os (vše je již zahrnuto v ceně, takže už Vás nečekají žádné další výdaje).

25. 3. –  27. 3. 2022 Amenity Hotel & Resort Orlické hory, hotel leží v krásné přírodě Orlických hor, lákající k turistickému vyžití. Krásné wellness zve k příjemnému odpočinku (bazén s protiproudem a masážními tryskami, vířivka, finská sauna, bylinná a parní sauna, Kneippův chodník). Pobyt obsahuje 4 hodiny cvičení a vstup do wellness. Pobyt je se snídaní. Zájezd naleznete v nabídce CK Lenka.

11. 11. - 13. 11. 2022 Grand Hotel Hradec, Pec pod Sněžkou. Pobyt zahrnuje 4 lekce cvičení, vstup do wellness (bazén, sauna, pára, Kneippův chodník). Hotel disponuje restaurací s panoramatickým výhledem. Příjemné okolí panenské přírody Krkonoš, láká na výlety. Zájezd naleznete v nabídce CK Lenka.

Montanie Resort, luxusní hotel v poklidném prostředí Jizerských hor. Pobyt obsahuje 4 hodiny cvičení a vstup do příjemného wellness. Pobyt je s lahodnou polopenzí.  

Připravované pobyty

Hotel Kouty Vysočina, Ledeč nad Sázavou. 

Lenkou Královou (zkušená lektorka kurzů Respektovat a být respektovánVýchova bez poražených)  jsme pro Vás připravily víkend plný HARMONIE.

Můžete se těšit na cvičení jógy a kurz na téma Jak budovat harmonické vztahy nejen s dětmi.   Kurz je vhodný pro rodiče i nastávající rodiče, pro pedagogické pracovníky a pro všechny kdo pracují s dětmi. Přijeďte načerpat sílu do krásné přírody.  Kurz je se snídaní. Více o akci si přečtěte zde.

Přihlášky na kurz posílejte na lenka.kralova103@gmail.com, cena 5100 Kč.

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, jsme tu pro Vás.