E-book

JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA

  • Abychom se v životě cítili dobře a mohli si plnit své sny, je důležité být zdraví. Nedílnou součástí péče o naše zdraví je pravidelné cvičení.

V současné době se téměř každý setkal s bolestí zad, proto jsem pro Vás připravila tento ebook zaměřený speciálně na zlepšení hybnosti páteře, posílení svalů a nácvik správných pohybových stereotypů.

Pro koho je e-book určený?

Pro všechny příznivce zdravého a vědomého pohybu. Upřímně doufám, že tato publikace pomůže jak lidem, kteří tráví velkou část dne sezením u počítače k rozhýbání často ztuhlého těla, tak aktivním sportovcům, jako kompenzace jednostranného pohybu, nebo k lepšímu prozumění svému tělu a tím ke zlepšení výkonnosti. Maminkám na mateřské dovolené, které nemají čas chodit cvičit, tak často, jak by si přály. Také může být inspiracím aktivním seniorům pro radostný začátek dne.

Je tento e-book pro mě?

 

  • Nemáte čas nebo peníze na pravidelné návštěvy jógového studia?
  • Možná jste se někdy setkali s bolestí zad, nebo jen chcete tomuto stavu předejít, či kompenzovat sedavý způsob života?
  • Jógu již cvičíte a chcete cvičit i doma, ale nepamatujete si jednotlivé pozice?
  • Máte strach, aby vaše domácí cvičení bylo bezpečné?
  • Nebo chcete jen zařadit krátkou sekvenci ráno před prací?
  • Jste doma na mateřské a toužíte si zacvičit, když vaše miminko zrovna spí?
  • Jste instruktor jógy a hledáte novou inspiraci do svých lekcí?

 

Pak si objednejte e-book Jóga pro zdravá záda a mějte svůj kompletní zásobník cviků vždy po ruce.

 

Jak to uvnitř vypadá?

 

Kolik mě to bude stát?

Cena e-booku je 250 Kč za 69 stran.

Můj příběh

Od studijních let mě provázely bolesti zad, první diagnóza zněla vyhřezlé plotýnky. Ale při prvním těhotenství se můj zdravotní stav zhoršil natolik, že jsem bolestí nemohla spát a chůze byla velký problém. Takové ataky se v dalších letech opakovaly, až jsem skončila na pár týdnu hospitalizovaná v nemocnici. Další diagnóza padla pod názvem ankylozující spondylitida (Bechtěrevova nemoc). Jedná se o nevyléčitelné autoimunitní onemocnění, kdy vlivem zánětu dochází k postupnému a nevratnému srůstání páteře. V mém případě byla nemoc v dost pokročilém stádiu v nezvykle mladém věku. Po letech trápení jsem si řekla, že takto žít nechci a začala se ještě intenzivněji věnovat zdravému životnímu stylu. Na mé cestě k uzdravení mě intenzivně provázela jóga a stále je mou nedílnou součástí. Díky józe jsem nalezla harmonii tělesnou a duševní. Vím, že osobní zkušenost je nepřenosná, zároveň věřím, že můj příběh může pomoci někomu, kdo se s bolestí zad potýká.

Když jsem tuto náročnou cestu zvládla já, věřím, že ji zvládnete i vy.

Reference

Když jsem zjistila, že lektorka jógy a moje kamarádka Lucie Polesná vytvořila ebook Jóga pro zdravá záda, moje srdce zaplesalo … a zaplesalo podruhé, když jsem si ho stáhla. Odpovídá tomu, jaká je v mých očích Lucka - inteligentní, precizní, profesionální, s velkými zkušenostmi, velkým nadšením a srdcem pro jógu. Ebook je jasný, přehledný, vizuálně velmi příjemný a i z odborného pohlednu je velmi kvalitním podkladem pro domácí cvičení.
MUDr. Aneta S. Králová Rehabilitační lékařka, lektorka jógy
Krásně vyvedená kniha pro pravidelný pohyb v každém věku. Sestavy jsou vytvořeny s hlubokou znalostí anatomicky správně provedeného pohybu, jsou doplněny početnými obrázky a stručným, ale přesným popisem. Kniha přímo vybízí k tomu, udělat si přestávku v práci, cvičení nezabere příliš času a přitom poskytne tolik potřebné protažení a posílení. A co je nejdůležitější, naučí nás správným pohybovým vzorcům. Knihu všem vřele doporučuji.
MUDr. Patricia Zemanová Konopovápediatr se specializací v neonatologii
Dříve jsem navštěvovala lekce Lucky Polesné pravidelně, ale co jsem na mateřské, ne vždy to vychází. Proto mám velkou radost z této knížky. eBook Jóga pro zdravá záda přináší ucelený návod, jak praktikovat jógu z pohodlí domova. Sama si nejsem schopná vybavit všechny cviky a navíc je ještě cvičit správně. V knížce je vše velmi podrobně popsané a vysvětlené, doplněné o fotky jednotlivých cviků, které vás do pozic krásně navedou. Tuto knihu vysoce hodnotím pro její komplexnost, přehlednost a zároveň jednoduchost a velmi doporučuji všem, kteří chtějí cvičit, ale stále hledají výmluvy. Jediné, co k tomu potřebujete, je odhodlat se a začít.
Ing. Barbora Havlíkovámaminka na mateřské
Skvělá knížká, pro kterou mám jen slova chvály! Knížka se mi moc líbí, když ji otevřu, jako by Lucka cvičila se mnou doma na podložce.
Ing. Markéta Houdková, Ph.D.vědecko-výzkumný pracovník při ČZU
E-kniha je moc hezky a srozumitelně napsaná. Ke správným polohám pomáhají i moc pěkné fotky. Kniha sice nenahradí Lucčiny úžasné lekce, na které už chodím přes dva roky, ale určitě je výbornou alternativou a průvodcem pro ty, které bolí záda a nemají čas docházet na hodiny. Doufám, že Lucka vydá ještě další knihy, protože je to opravdu zkušená lektora s citlivým přístupem a tahle publikace se jí moc povedla.
Ing. Libuše Valešová, Ph.D.koordinátorka rozvojových projektů