Trápí Vás bolest zad a hledáte úlevu?

Tak právě pro Vás jsem připravila tento jedinečný e-book pro domácí cvičení, který Vás naučí hýbat se tak, aby Vás záda nebolela.

Vlivem životního stylu se skoro všichni potýkáme s bolestí zad, proto je e-book speciálně zaměřený na zlepšení hybnosti páteře a nácvik správných pohybových stereotypů.

Začněte cvičit z pohodlí Vašeho domova ještě dnes!

E-book

JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA

 • Hledáte inspiraci pro cvičení doma?
 • Chcete zlepšit svoje pohybové návyky?
 • Rádi byste kompenzovali dlouhé sezení u počítače?

Tak právě pro Vás jsem připravila tuto publikaci.

 • Detailní návod
  E-book precizně popisuje jednotlivé pozice, takže vás krásně povede k bezpečnému cvičení.
 • E-book Vás zve na cestu poznání svého těla a naladění na sebe.
  Lepší porozumění Vašemu tělu Vám pomůže bolest včas rozpoznat a adekvátně na ni reagovat. Proto kniha obsahuje i cvičení se židlí, obvzláště vhodné do kanceláře.
 • Názorné fotografie
  Názorné fotografie a jejich precizní popis Vám pomohou lépe pochopit jednotlivé pozice.

Jmenuji  se Lucie Polesná  jsem lektorkou jógy a průvodkyně na cestě k vědomému životu.

Sama jsem se leta trápila bolestí zad, nejdříve to byly vyhřezlé plotýnky a poté zánětlivé onemocnění způsobující srůstání páteře - Bechtěrevova nemoc.

Vždy jsem cítila, že mi dělá dobře pohyb, ale i tak mě často přepadaly bolestivé stavy.

Až ve chvíli kdy jsem začala pohyb vnímat více vědomě, pozorovat ho zevnitř, vnímat svoje tělo v pohybu a pracovat s myslí se začaly dít změny.

Tu radost z pohybu a života bez bolesti, bych Vám chtěla předat.

Jak Vám může e-book pomoci?

Skrze pohyb poznáté sebe sama a budete žít s větší radostí a lehkostí.
Zlepšíte držení těla a pohybovou inteligenci, což Vám pomůže i v běžných denních činnostech a sportu.
Zlepšíte své pohybové návyky, což Vám pomůže ulevit od bolesti.
Můžete cvičit z pohodlí Vašeho domova, takže ušetříte čas i peníze.

Jak to uvnitř vypadá?

 • PŘEHLEDNOST
  Pro lepší orientaci jsou cviky uspořádány od výchozí pozice.
 • FLEXIBILITA
  Když máte více času, je možné postupně projít vše, nebo z každé kapitoly jen pár cviků.
 • RANNÍ SESTAVA
  Na konci publikace naleznete ucelené sekvence vhodné pro každodenní protažení.
 • CVIČENÍ DO KANCELÁŘE
  E-book obsahuje cviky se židlí, které jsou obzvláště vhodné do kanceláře, kde se můžete příjemně protáhnout mezi e-maily.


Kolik mě to bude stát?

Cena e-booku je 250 Kč za 69 stran.

Svojí koupí přispíváte 30 Kč na projekt Malá Jóga - určený pro dětské onkologické pacienty, kdy jim zkušení lektoři pomáhají lépe zvládnout toto náročné období.

Přečtěte si co o knize říkají zákazníci

Když jsem zjistila, že lektorka jógy a moje kamarádka Lucie Polesná vytvořila ebook Jóga pro zdravá záda, moje srdce zaplesalo … a zaplesalo podruhé, když jsem si ho stáhla. Odpovídá tomu, jaká je v mých očích Lucka - inteligentní, precizní, profesionální, s velkými zkušenostmi, velkým nadšením a srdcem pro jógu. Ebook je jasný, přehledný, vizuálně velmi příjemný a i z odborného pohlednu je velmi kvalitním podkladem pro domácí cvičení.
MUDr. Aneta S. Králová Rehabilitační lékařka, lektorka jógy
Krásně vyvedená kniha pro pravidelný pohyb v každém věku. Sestavy jsou vytvořeny s hlubokou znalostí anatomicky správně provedeného pohybu, jsou doplněny početnými obrázky a stručným, ale přesným popisem. Kniha přímo vybízí k tomu, udělat si přestávku v práci, cvičení nezabere příliš času a přitom poskytne tolik potřebné protažení a posílení. A co je nejdůležitější, naučí nás správným pohybovým vzorcům. Knihu všem vřele doporučuji.
MUDr. Patricia Zemanová Konopovápediatr se specializací v neonatologii
Dříve jsem navštěvovala lekce Lucky Polesné pravidelně, ale co jsem na mateřské, ne vždy to vychází. Proto mám velkou radost z této knížky. eBook Jóga pro zdravá záda přináší ucelený návod, jak praktikovat jógu z pohodlí domova. Sama si nejsem schopná vybavit všechny cviky a navíc je ještě cvičit správně. V knížce je vše velmi podrobně popsané a vysvětlené, doplněné o fotky jednotlivých cviků, které vás do pozic krásně navedou. Tuto knihu vysoce hodnotím pro její komplexnost, přehlednost a zároveň jednoduchost a velmi doporučuji všem, kteří chtějí cvičit, ale stále hledají výmluvy. Jediné, co k tomu potřebujete, je odhodlat se a začít.
Ing. Barbora Havlíková, Ph.D.maminka na mateřské
Skvělá knížká, pro kterou mám jen slova chvály! Knížka se mi moc líbí, když ji otevřu, jako by Lucka cvičila se mnou doma na podložce.
Ing. Markéta Houdková, Ph.D.vědecko-výzkumný pracovník při ČZU
E-kniha je moc hezky a srozumitelně napsaná. Ke správným polohám pomáhají i moc pěkné fotky. Kniha sice nenahradí Lucčiny úžasné lekce, na které už chodím přes dva roky, ale určitě je výbornou alternativou a průvodcem pro ty, které bolí záda a nemají čas docházet na hodiny. Doufám, že Lucka vydá ještě další knihy, protože je to opravdu zkušená lektora s citlivým přístupem a tahle publikace se jí moc povedla.
Ing. Libuše Valešová, Ph.D.koordinátorka rozvojových projektů

Objednejte si e-book Jóga pro zdravá záda a mějte svůj kompletní zásobník cviků vždy po ruce.