Objednávka e-booku

Jóga

pro zdravá záda

jóga z obýváku
 • ANO
  Objednávám si tímto eBook „Jóga pro zdravá záda“ v hodnotě 360 Kč.
 • ANO
  Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl(a) vedle a že toto není e-book pro mě, mohu 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • ANO
  Vím, že svou koupí přispívám 30 Kč na projekt Malá Jóga - určený pro dětské onkologické pacienty, kdy jim zkušení lektoři pomáhají lépe zvládnout toto náročné období.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Přečtěte si, co o e-booku říkají zákazníci.

Když jsem zjistila, že lektorka jógy a moje kamarádka Lucie Polesná vytvořila ebook Jóga pro zdravá záda, moje srdce zaplesalo … a zaplesalo podruhé, když jsem si ho stáhla. Odpovídá tomu, jaká je v mých očích Lucka - inteligentní, precizní, profesionální, s velkými zkušenostmi, velkým nadšením a srdcem pro jógu. Ebook je jasný, přehledný, vizuálně velmi příjemný a i z odborného pohledu je velmi kvalitním podkladem pro domácí cvičení.
MUDr. Aneta S. Králová Rehabilitační lékařka, lektorka jógy
Krásně vyvedená kniha pro pravidelný pohyb v každém věku. Sestavy jsou vytvořeny s hlubokou znalostí anatomicky správně provedeného pohybu, jsou doplněny početnými obrázky a stručným, ale přesným popisem. Kniha přímo vybízí k tomu, udělat si přestávku v práci, cvičení nezabere příliš času a přitom poskytne tolik potřebné protažení a posílení. A co je nejdůležitější, naučí nás správným pohybovým vzorcům. Knihu všem vřele doporučuji.
MUDr. Patricia Zemanová Konopovápediatr se specializací v neonatologii
Skvělá knížka, pro kterou mám jen slova chvály! Knížka se mi moc líbí, když ji otevřu, jako by Lucka cvičila se mnou doma na podložce.
Ing. Markéta Houdková, PhD.vědecko-výzkumný pracovník při ČZU
Dříve jsem navštěvovala lekce Lucky Polesné pravidelně, ale co jsem na mateřské, ne vždy to vychází. Proto mám velkou radost z této knížky. eBook Jóga pro zdravá záda přináší ucelený návod, jak praktikovat jógu např. z pohodlí domova či kanceláře.
Barbora Havlíkovámaminka na mateřské

Potřebujete pomoc?

Napište mi na lucie@luciepolesna.cz nebo volejte na 603 145 004.

Jsem tu pro Vás a ráda Vám pomohu.