VĚDOMÁ JÓGA

On-line kurz

 • Abychom se v životě cítili dobře a mohli si plnit své sny, je důležité být zdraví. Nedílnou součástí péče o naše zdraví je pravidelné cvičení a péče o naší psychickou pohodu.

Moje vize

Ráda bych Vám skrze jógu pomohla lépe vnímat sebe sama. Věřím, že více spokojených jedinců, kteří znají své potřeby, emoce, ale i strachy, může pomoci vytvořit lepší společnost.

Snažím se vést lekce tak, abychom vědomě vnímali nastavení svého těla, pocity a dech. Abychom mohli poznat co nám dělá dobře.

Přála bych si, aby Vám kurz přinesl více porozumění vlastnímu tělu, podpořil vnímání toho jak se cítíte, a aby Vás postupně vedl k vědomějšímu životu, klidné mysli a zdravému tělu. Věřím, že je to cesta ke spokojenjšímu životu, cesta k sobě. Věřím, že když více začneme vnímat to jak se cítíme, zvýší se tím i citlivost našeho chování k sobě navzájem a k naší planetě.

 To je mé přání, moje cesta a můj pohled na jógu.

Tělo a mysl jsou propojené, když nás něco bolí, tak nám to na psychické pohodě nepřidá. Když nás trápí tíživé myšlenky, promítá se to i na těle. Proto si myslím, že je potřeba pečovat o obojí. Kurz je zaměřen na všímavost, vědomou pozornost, rozhýbání těla, zlepšení pohybové inteligence a polohocitu.

 

Je tento kurz pro mě?

 

 • Chcete lépe porozumět svému tělu?
 • Přejete si lépe zvádat své emoce?
 • Jógu již cvičíte a chcete cvičit i doma, ale nepamatujete si jednotlivé pozice?
 • Vracejí se vám tíživé a negativní myšlenky?
 • Možná jste se někdy setkali s bolestí zad, nebo jen chcete tomuto stavu předejít, či kompenzovat sedavý způsob života?
 • Máte strach, aby vaše domácí cvičení bylo bezpečné?
 • Jste doma na mateřské a toužíte si zacvičit, když vaše miminko zrovna spí?
 • Přáli byste si žít s větší lehkostí?
 • Potřebujete zklidnit mysl?
 • Chcete se zbavit každodenního stresu?

Pak si objednejte on-line kurz vědomé jógy a vykročme spolu ke spokojenějšímu životu.

Jak to uvnitř kurzu vypadá?

 

Kurz je složen ze šesti komplexních lekcí jógy, 2 bonusových videí, 4 audio meditacízápisníčku vědomé jógy pro pozorvání svých pokroků, se spoustou tipů pro uvolnění mysli a spokojenější život.

Zde si můžeš zdarma přehrát úvodní video kurzu.


Ke kurzu získáš e-book Deníček vědomé jógy

Jak to uvnitř vypadá:Součástí kurzu jsou 4 vedené audio meditace

Kolik mě to bude stát?

Cena kurzu je 1 250 Kč.  

 

342 minut videí

6 ucelených lekcí + 2 bonusová videa

44 minut meditací

Meditace pro uvolnění mysli - meditace všímavosti - meditace pro vnitřní sílu - meditace pro očistu těla

Propracovaný zápisník vědomé jógy

Pro pozorování svých pokrků s tipy pro každý den.

Můj příběh

Od studijních let mě provázely bolesti zad, první diagnóza zněla vyhřezlé plotýnky. Ale při prvním těhotenství se můj zdravotní stav zhoršil natolik, že jsem bolestí nemohla spát a chůze byla velký problém. Takové ataky se v dalších letech opakovaly, až jsem skončila na pár týdnů hospitalizovaná v nemocnici. Další diagnóza padla pod názvem ankylozující spondylitida (Bechtěrevova nemoc). Jedná se o nevyléčitelné autoimunitní onemocnění, kdy vlivem zánětu dochází k postupnému a nevratnému srůstání páteře. V mém případě byla nemoc v dost pokročilém stádiu v nezvykle mladém věku.

Po letech trápení jsem si řekla, že takto žít nechci a začala se ještě intenzivněji věnovat zdravému životnímu stylu. Na mé cestě k uzdravení mě intenzivně provázela jóga a stále je mou nedílnou součástí. Díky józe jsem nalezla harmonii tělesnou a duševní. Vím, že osobní zkušenost je nepřenosná, zároveň věřím, že můj příběh může pomoci někomu, kdo se s bolestí zad potýká.

Když jsem tuto náročnou cestu zvládla já, věřím, že ji zvládnete i vy.