Jedinečný on-line kurz jógy pro domácí cvičení

VĚDOMÁ JÓGA

I Vy se můžete cítit dobře ve svém těle a žít více s radostí a lehkostí.

Vytvořila jsem pro Vás komplexní kurz jógy, který Vás povede k lepšímu poznání sama sebe, pružnějšímu a pevnějšímu tělu, klidnější mysli a spokojenějšímu životu.

Dopřejte si život bez bolesti a

v souladu se svým vnitřním nastavením.

 

Poznejte sami sebe a zažijte pocit

vnitřního klidu.

Abychom se v životě cítili dobře a mohli si plnit své sny, je důležité být zdraví. Nedílnou součástí péče o naše zdraví je pravidelné cvičení a kultivace psychické pohody.

Jóga jako cesta k vědomému životu

Tělo a mysl jsou propojené, když nás něco bolí, tak nám to na psychické pohodě nepřidá. Když nás trápí tíživé myšlenky, promítá se to i na těle.

Proto si myslím, že je potřeba pečovat o obojí.

Kurz je zaměřen na všímavost, vědomou pozornost, rozhýbání těla, zlepšení pohybové inteligence a polohocitu.

Sama jsem dlouho cvičila jógu, ale zůstávala jsem spíše na fyzické úrovni, bylo mi sice mnohem lépe, ale stále jsem měla pocit, že nemoc drží pod kontrolou mě a ne já ji.

Změny se začaly dít až ve chvíli, kdy jsem si dovolila být více sama sebou a začala žít více vědomě.

Moje vize

Ráda bych Vám skrze jógu pomohla lépe vnímat sebe sama.

Snažím se vést lekce tak, abyste vědomě pozorovali nastavení svého těla, pocity a dech. Abyste mohli poznat co Vám dělá dobře.

Přála bych si, aby Vám kurz přinesl více porozumění vlastnímu tělu, podpořil vnímání toho jak se cítíte, a aby Vás postupně vedl k vědomějšímu životu, klidné mysli a zdravému tělu.

Věřím, že je to cesta ke spokojenějšímu životu, cesta k sobě. Věřím, že když více začneme vnímat to jak se cítíme, zvýší se tím i citlivost našeho chování k sobě navzájem a k naší planetě. Věřím, že více spokojených jedinců, kteří znají své potřeby, emoce, ale i strachy, může pomoci vytvořit lepší společnost.

To je mé přání, moje cesta a můj pohled na jógu.

Je tento kurz pro mě?

 • Brání Vám ztuhlé a bolavé tělo radovat se ze života?
 • Vracejí se vám tíživé a negativní myšlenky?
 • Cítíte se často vyčerpaní a bez energie?
 • Přejete si lépe zvádat své emoce?
 • Jste často roztržití, nepozorní, jedete na "autopilota"?
 • Jógu již cvičíte a chcete cvičit i doma, ale nepamatujete si jednotlivé pozice?
 • Možná jste se někdy setkali s bolestí zad, nebo jen chcete tomuto stavu předejít, či kompenzovat sedavý způsob života?

Pak si objednejte on-line kurz vědomé jógy a vykročme spolu ke spokojenějšímu životu.

Co mi kurz přinese?

 • V průběhu kurzu se naučíte lépe porozumět svému tělu, což může přinést úlevu od bolesti a zlepšit vaše stravovací návyky. Prostě se budete cítit skvěle ve svém těle.
 • Naučíte se znát sami sebe, své potřeby i limity a žít sami se sebou v souladu. Váš život se stane jednodušší a radostnější.
 • Budeme objevovat Vaši vnitřní sílu skrze pevný střed těla, což Vám pomůže k větší sebejistotě.
 • Pomohu Vám zklidnit mysl a lépe zvládat stres.
 • Budete pánem svého času, můžete  cvičit kdykoliv z pohodlí svého domova.

Jak to uvnitř kurzu vypadá?

Kurz obsahuje 6 komplexních lekcí jógy, 2 bonusová videa, 4 audio meditacezápisníček vědomé jógy pro pozorvání vašich pokroků, se spoustou tipů pro uvolnění vaší mysli a spokojenější život.

Zpřístupnila jsem pro Vás úvodní video kurzu

ZDARMA.


Ke kurzu získáte e-book Deníček vědomé jógy

Jak to uvnitř vypadá:Součástí kurzu jsou 4 vedené audio meditace

Kolik mě to bude stát?

 • Cena kurzu není vyšší než platba za permanentku do jógového studia.
 • Výhodou je, že registraci získáte už napořád, takže budete mít přístup i ke všem aktualizacím a novinkám.

342 minut videí

6 ucelených lekcí + 2 bonusová videa

44 minut meditací

Meditace pro uvolnění mysli - meditace všímavosti - meditace pro vnitřní sílu - meditace pro očistu těla

Propracovaný zápisník vědomé jógy

Pro pozorování vašich pokroků s tipy pro každý den.

To vše získáte za 1 250 Kč.

Svojí koupí přispíváte 150 Kč na projekt Malá Jóga - určený pro dětské onkologické pacienty, kdy jim zkušení lektoři pomáhají lépe zvládnout náročné období.

Přečtěte si co o kurzu říkají zákazníci....

Dlouho jsem hledala on-line kurz jógy na cvičeni doma, který by propojoval mysl a tělo. Vědomá jóga je přesně tenhle typ průvodce - zklidní vaše myšlenky, upoutá vás pohledem dovnitř a zároveň po krůčkách protáhnete a posílíte cele tělo. Úžasně komplexní přístup s propracovanými detaily a s přesahem jógy do každodenního života. V kurzu jsem našla vše podstatné pro svou praxi. Mužů cvičit v tichu domova, nebo v přírodě, kdykoliv dle mých potřeb. Mužů se jen zastavit, dýchat, jemně se protáhnout a byt u sebe. Nebo si pořádné dát do těla v náročnějších sestavách. Obojí je meditace v pohybu, z které čerpám tolik potřebnou energii. Také jsou zde audio meditace, když potřebuji jenom byt. Krásně mne navedou do relaxace a uvolněni těla i mysli. Kurz pomáhá k častějšímu zastavení se a vnímaní svých potřeb. Vědomá jóga je životní cesta, kterou stoji za to zkusit.
MUDr. Patricia Zemanová Konopovápediatr se specializací v neonatologii
Kurz vědomé jógy s Luckou je skvělý. Je plný znalostí a uvědomění si, kde se přesně nachází svaly, co nám dělají v těle neplechu a proč. V kombinaci se samotným cvičením, které nám dává čas konkrétní svaly vědomě procítit, je to prostě pecka. Navíc je to jako ranní nadechnutí přítomnosti 🙂. Doporučuji všem, kteří začínají ale i těm, kteří se o své tělo a mysl zajímají dlouhodobě.
Katka AmasederováMasérka

Můj příběh

Od studijních let mě provázely bolesti zad, první diagnóza zněla vyhřezlé plotýnky. Ale při prvním těhotenství se můj zdravotní stav zhoršil natolik, že jsem bolestí nemohla spát a téměř ani chodit. Takové ataky se v dalších letech opakovaly čím dál častěji, až jsem skončila na pár týdnů naprosto ochromená bolestí hospitalizací v nemocnici.

Další diagnóza padla pod názvem ankylozující spondylitida (Bechtěrevova nemoc). Jedná se o nevyléčitelné autoimunitní onemocnění, kdy vlivem zánětu dochází k postupnému a nevratnému srůstání páteře. V mém případě byla nemoc v dost pokročilém stádiu v nezvykle mladém věku.

Po letech trápení jsem si řekla, že takto žít nechci a začala se ještě intenzivněji věnovat zdravému životnímu stylu.

Na mé cestě k uzdravení mě intenzivně provázela jóga a stále je mou nedílnou součástí.

Díky józe jsem nalezla harmonii tělesnou a duševní. Vím, že osobní zkušenost je nepřenosná, zároveň věřím, že můj příběh může pomoci někomu, kdo se s bolestí zad potýká.

Když jsem tuto náročnou cestu zvládla já, věřím, že ji zvládnete i vy.