Objednávka on-line kurzu

JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY

  • ANO
    Objednávám si tímto on-line kurz JÓGY PRO ZAČÁTEČNÍKY za zvýhodněnou cenu.
  • ANO
    Vím, že kurz probíhá v členské sekci. Přístup do členské sekce obdržím po zaplacení na svůj e-mail.
  • ANO
    Vím, že svou koupí přispívám 30 Kč na projekt Malá Jóga - určený pro dětské onkologické pacienty, kdy jim zkušení lektoři pomáhají lépe zvládnout toto náročné období.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Mám velkou radost, že jste se rozhodli začít s jógou! Těším se na společnou jógovou cestu a přeji si, aby vám kurz přinesl změny do každodenního života. Chcete své lekce ještě obohatit? Mrkněte na e-booky za zvýhodněnou cenu, nabídka je platná pouze ke kurzu.

Přečtěte si, co o e-booku říkají zákazníci.

Při otevření e-booku jsem žasla, jak krásně se dá pohyb popsat a jak skvěle se mi podle instrukcí cvičí. Miluji Lucčiny lekce, ale i kniha předčila má očekávání.❤️ Všem kdo chtějí ulevit svým zádům e-book vřele doporučuji!
Jana Koubková

E-book Jóga pro zdravá záda

Když jsem zjistila, že lektorka jógy a moje kamarádka Lucie Polesná vytvořila ebook Jóga pro zdravá záda, moje srdce zaplesalo … a zaplesalo podruhé, když jsem si ho stáhla. Odpovídá tomu, jaká je v mých očích Lucka - inteligentní, precizní, profesionální, s velkými zkušenostmi, velkým nadšením a srdcem pro jógu. Ebook je jasný, přehledný, vizuálně velmi příjemný a i z odborného pohlednu je velmi kvalitním podkladem pro domácí cvičení.
MUDr. Aneta S. KrálováRehabilitační lékařka, lektorka jógy

Potřebujete pomoc?

Napište mi na lucie@luciepolesna.cz nebo volejte na 603 145 004.

Jsem tu pro Vás a ráda Vám pomohu.